O nama

Hrvatsko-švicarski gospodarski klub (dalje: Gospodarski klub) osnovan je 17. lipnja 2017. u hotelu „Du Parc“ u gradu Badenu od osmero osoba hrvatskog podrijetla. Smisao i svrha Gospodarskog kluba jest poslovno umrežavanje hrvatskih ljudi i njihovih prijatelja Švicaraca te pružanje platforme svima onima, koje zanimaju gospodarska pitanja (navlastito na relaciji Švicarska – Hrvatska); radi se, dakle, o „networkingu“ i proširivanju osobnog znanja.

Glavni odbor čine:         – Damir Petkov, dipl. politolog
                                                  predsjednik

– Niko Radat, ekonomist
   dopredsjednik

– Miša Tomić, dipl. arhitekt / poduzetnik
   dopredsjednik

– Daniel Gašić, informatičar
   tajnik

– Ivana Jezerinac, dipl. ekonomist
   rizničarka

– Goran Vukadin, poduzetnik
   član

S političkog i vjerskog stanovišta, Gospodarski je klub strogo neutralan i neovisan; unatoč tome on može surađivati s drugim udrugama, ukoliko se to ne kosi s njegovim interesima te ne krši njegov Statut.

Ova web stranica nam služi kao sredstvo za komuniciranje s našim članovima i s javnošću. Ovdje ćete naći kako priloge vezane za naše aktivnosti, tako i zanimljive tekstove u svezi s gospodarstvom. Za slučaj da vam se sviđa ideja Gospodarskog kluba, bilo bi nam drago ako biste nam se priključili i time ojačali naše članstvo.

Također smo otvoreni za vaše prijedloge i svaku konstruktivnu kritiku, ali i za vaša pitanja. Obratite nam se najbolje putem emaila: info@ksw-club.ch. Nastojat ćemo vam čim prije odgovoriti.

S poštovanjem

Damir Petkov,
predsjednik Hrvatsko-švicarskog gospodarskog kluba